top of page

Kim jesteśmy?
Kilka słów o nas.

misja-firmy-o-nas-precimet.jpg

Firma PRECIMET H.C.E. Sp. z o.o. to polska, rodzinna firma działająca nieprzerwanie od 30 lat. 

 

Działamy w trzech głównych obszarach:
1) projektowanie i produkcja sprzętu dla profesjonalnych szklarni,
2) projektowanie i produkcja automatów zadaniowych dla branży Automotive,
3) usługi w zakresie kooperacji i outsourcing produkcji

Siedziba główna

Łódź, ul. Pomorska 555

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Misję realizujemy poprzez elastyczne podejście do Klienta, otwartość na zmianę, dostosowywanie świadczonych usług do aktualnych standardów, wzrost poziomu jakości obsługi klienta, utrzymanie pozytywnych relacji, podnoszenie kwalifikacji pracowników, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji i organizacji firmy oraz inwestycje w nowoczesny park maszynowy.

Nasze wartości

Innowacje

Innowacja to nie tylko technologia, ale także sposób myślenia i działania. Dzięki niej możemy stale się rozwijać, dostarczając naszym klientom produkty najwyższej jakości i wyznaczając nowe standardy   w branży metalowej.

Jasne zasady

Dążymy do budowania długotrwałych relacji opartych na zaufaniu, przejrzystości i wzajemnym szacunku. Wierzymy, że jasne zasady współpracy są kluczem do osiągnięcia wspólnych sukcesów i satysfakcji naszych klientów.

Komunikacja

Dbamy o otwarty dialog z naszymi klientami na każdym etapie współpracy. Przekazujemy wszelkie informacje dotyczące postępu prac, kosztów oraz ewentualnych zmian                  w harmonogramie, aby nasi klienci zawsze byli dobrze poinformowani.

bottom of page